خانه / درباره ما / درباره ما

درباره ما

title-about-us

می‌گویند داستان هر تولدی پایان شاد یک داستان غم‌انگیز است. همواره اختری فرو می‌افتد تا ستاره‌ای جدید بر دامن آسمان زندگی بدرخشد. حکایت سی وین نیز از جنس همین تولدها است. ستاره‌های درخشانی از افلاک وب فارسی فرو افتاده‌‌اند تا امروز “سی وین” در برابر شما باشد؛ دروازه‌ای برای زندگی بهتر با روایتی آرامش بخش،‌خوشایند‌تر و البته متفاوت‌.

About-Us_c

گروه صنعتی سی وین که از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را شروع کرد تصمیم گرفت در سال ۱۳۹۴ فعالیت دیگری در سطح اینترنت و در وب سایت خود (cwinco.ir) آغاز نماید.

Teamwork

ما باور داریم

۱۴۷۴۸۰۱۷۹۱

ما تیمی متشکل از افراد متخصص داریم که علاقه‌ی شدیدی به تکنولوژی روز بین همه‌ی ما وجود دارد، کار تیمی را خوب می‌شناسیم و برای داشتن بهترین تیم، سی وین را بر پایه اصول شش گانه رشد، مشتری محوری، شفافیت، احترام، گسترش دانش، توجه و تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی گسترش دادیم.

با باور این ارزش‌های سازمانی، در مسیر موفقیت حرکت می‌کنیم و برای ماندن در این مسیر و پیشتاز بودن در این صنعت، به ارزش‌های ساز‌مانی‌مان پایبندیم.

  • ما باور رسیدن به موفقیت و رشد را، در کسب‌‌ و کار‌ها ترویج می‌دهیم.
  • ما شفافیت و احترام را در ارتباطات و فعالیت‌هایمان ایجاد می‌کنیم تا حرکتی هماهنگ در بستری آرام، بین همه‌ی اعضا و زیر مجموعه‌هایمان اتفاق بیفتد.
  • ما تلاشمان را می‌کنیم که سطح دانش این صنعت را در ایران بهبود بخشیم.
  • ما نسبت به جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنیم بی‌تفاوت نیستیم.
  • بهترین لحظه‌های زندگی کاری ما، زمانی است که صدای مشتریان را می‌شنویم و با آنها صحبت می کنیم.

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *