خانه / خدمات / آشپزخانه / دکوراسیون آشپزخانه اُپن جدید

دکوراسیون آشپزخانه اُپن جدید

دکوراسیون آشپزخانه اُپن جدید

آشپزخانه های اُپن این روزها به خانه های فراوانی زیبایی بخشیده اند. طراحی دکوراسیون آشپزخانه اُپن دارای تنوع بسیار زیادیست که موجب شده است تا هنگام تغییر دکوراسوین گزینه های بسیاری داشته باشد ما در این مطلب قصد داریم آشپزخانه های اوپن که دارای طراحی شاد و دوست داشتنی هستند را برای شما به نمایش بگذاریم تا الگوهای مناسبی برای ایجاد فضایی شاد در آشپزخانه اُپن منزل خود داشته باشید لطفا ما ار تا پایان همراهی کنید.

open-kitchen-1 open-kitchen-2 open-kitchen-3 open-kitchen-4

دکوراسیون آشپزخانه اُپن:

open-kitchen-5 open-kitchen-6 open-kitchen-7 open-kitchen-8

دکوراسیون آشپزخانه اُپن یا همان آشپزخانه (open) کاربرد بسیار گسترده ای در آشپزخانه های ایرانی یافته است. از ویژگی های مثبت اینگونه از آشپزخانه ها می توان به ایجاد فضای یکپارچه بیشتر در منزل و همچنین بزرگتر نمایش دادن خانه های مختلف باشد. امروزه استفاده گسترده ازآشپزخانه های اپن با سبک های متفاوت باعث شده است تا ایده ای فراوانی برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه های کوچک و بزرگ شکل بگیرد. به یاد داشته باشید آشپزخانه های اُپن به خاطر برقراری ارتباط بیشتر با سایر فضاهای منزل نیاز به برقراری هارمونی مناسب با محیط اطراف خود دارند از این رو انتخاب رنگ و طراحی در دکوراسیون آشپزخانه اُپن تا حد زیادی بستگی به دکوراسیون محیط اطراف آن دارد. یکی از ایده های پرکاربرد در آشپزخانه های اُپن استفاده از صندلی های بار برای ایجاد محیط غذاخوری در آشپزخانه است ایده ای ساده اما موفق! در ادامه عکس هایی ازدکوراسیون آشپزخانه اُپن را با هم مشاهده می نماییم.

open-kitchen-9 open-kitchen-10 open-kitchen-11 open-kitchen-12

یکی از نکات حائز اهمیت در طراحی دکوراسیون آشپزخانه اُپن ایجاد نورپردازی مناسب برای آشپزخانه است تا آشپزخانه شما درخشش لازم را در خانه داشته باشد.

open-kitchen-13 open-kitchen-14 open-kitchen-15 open-kitchen-16

به یاد داشته باشید در هنگام تزئین و چیدمان آشپزخانه از شلوغی بیش از حد اُپن آشپزخانه بپرهیزید زیرا این کار باعث می شود آشپزخانه شما بی نطم و نامرتب به نظر برسد، بهتر است با ایجاد فضاهای دخیره سازی در زیر اُپن اجسام اضافی را در فضاهای غیر قابل دید قرار دهید تا از نطم بیشتر در دکوراسیون آشپزخانه اُپن خود لذت ببرید.

درباره ی admin

همچنین ببینید

آشپزخانه متفاوت با دکوراسیون های جدید

آشنایی با دکوراسیون های متفاوت و مدرن آشپزخانه های کوچک و بزرگ راهنمای بسیار مناسبی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *