خانه / خدمات / دیوار پوش / دیوار پوش

دیوار پوش

 interior-brick-feature-wall-1

دیوار پوش یکی از المان های زیبائی در دکوراسیون که باعث تغییرات چشمگیری در فضای شما می شود. دیوار پوش ها قابل استفاده بر روی دیوار، سقف و امکان اجرا در انواع طرح های دکوراتیو بصورت ترکیبی در ادارات٬ منازل مسکونی٬ اماکن ورزشی٬ هتل ها٬ راه پله ساختمان٬ بانکها٬ بیمارستانها٬ آشپزخانه ها٬ سرویسهای بهداشتی و … نیز می باشند. این دیوار پوش ها در دو جنس ام دی اف (MDF) و پی وی سی (PVC) تولید می شوند که هر کدام دارای مزایای خاص خود می باشند. نصب پانل دیوار پوش بروی دیوار دو حالت دارد یا بصورت مستقیم با میخ بر روی دیوار نصب می شوند و یا اینکه طی سه حالت ممکن نیاز به زیر سازی دارد:
  1. نخست وقتی دیوار ناتراز  باشد.
  2. دوم زمانیکه سطح دیوار بسیار سفت بوده بطوریکه امکان میخ یا پیچ کردن میسر نباشد.
  3. سوم زمانیکه دیوار بسیار نمور و مرطوب باشد.
zgoj_3 proje7 MakeThumbnail Hot-sale-Chinese-Wallpaper-Vinyl-Red-Embossed-Brick-Wall-Paper-PVC-Nature-Vintage-Feature-wall-coverings High-Quality-font-b-wall-b-font-font-b-coverings-b-font-Recyclable-font-b-pvc divarposh3 birchambw_l arad-panel-23 ۶۳۵۵۲۵۵۰۴۶۸۰۹۸۲۸۴۹۲۵ (۱) ۶۳۵۳۹۲۵۰۰۲۶۰۴۷۸۸۲۱۱ ۶۳۵۵۵۲۴۷۵۳۴۲۲۲۰۹۵۱divar10 ۶۳۵۵۵۲۴۷۵۰۹۳۹۳۰۱۶۷divar9 ۶۳۵۵۵۲۴۷۴۲۲۹۲۰۹۴۶۳divar7 ۶۳۵۵۵۲۴۷۳۹۳۸۲۶۰۷۹۱divar6 ۶۳۵۵۵۲۴۷۳۹۳۸۲۶۰۷۹۱divar6 (1) ۶۳۵۵۵۲۴۷۳۷۲۸۸۷۷۷۵۱divar5 ۶۳۵۵۵۲۴۷۳۲۰۲۹۲۰۰۵۵divar3 ۶۳۵۵۵۲۴۷۲۹۵۴۰۰۴۲۴۷divar2 ۱۴۱۵۹۳_۱۴c9e ۴۳۸۳۸-BigPic ۷۱۰۰ ۵۷-۱۹۸۳۱ ۰iyjejahb __۲۰۱۳۱۲۱۴_۱۷۱۹۴۳۷۵۰۷

همانطور که گفته شد دیوار پوش ها یکی از المان های مهم زیبایی در دکوراسیون داخلی می باشند و در زیبایی منزلتان بسیار تاثیرگذار می باشند. دیوارپوش ها هم برای فضای داخلی ساختمان مورد استفاده می گیرند و هم در فضای خارجی ساختمان که بنا به کاربرد آن نوع و جنس آن انتخاب می شود.
بنابراین دیوار پوش ها به دو دسته دیوار پوش داخلی و دیوارپوش خارجی تقسیم می شوند:

دیوارپوش خارجی:

همانطور که گفته شد دیوار پوش های خارجی با توجه به نوع استفاده آن باید از مقاومت بالایی در مقابل اثرات جوی مانند بارش باران و نور خورشد برخوردار باشد.

جنس دیوار پوش های خارجی:

–    سیمان
–    سنگ
–    گچ
–    شیشه
–    آجر
–    ورق های کامپوزیت

دیوار پوش داخلی:

این دیوارپوش ها مقاومت بالایی احتیاج ندارند و سلیقه در آن بیشتر تاثیر دارد.بنابراین تنوع در این نوع دیوار پوش ها زیاد می باشد و رقابت زیادی بین تولید کنندگان دیوارپوش ها به وجود آورده است.

و دیوار پوش های داخلی از لحاظ جنس به انواع زیر تقسیم می شوند :
–    دیوارپوش های سنگی
–    دیوار پوش های چوبی
–    دیوارپوش های پی وی سی
–    دیوار پوش های سلولزی

 

دیوار پوش های سنگی:

این دیوارپوش ها از سنگ های مصنوعی تشکیل می شوند  که این سنگ ها با توجه به  تنوع بالا مخاطبان زیادی دارند و نصب این نوع دیوار پوش بسیار آسان می باشد .

دیوار پوش های چوبی:

این دیوارپوش ها از قدیمی ترین دیوار پوش ها می باشند و با داشتن طرح و نقش خاص آرامش و امنیت خاصی به فضای داخلی ساختمان می بخشند.این نوع دیوار پوش ها عایق خوبی برای دما می باشند و نصب آن آسان می باشد.

دیوار پوش های پی وی سی:

این نوع دیوارپوش دارای ویژگی های خوب زیادی می باشد و جایگزین بسیاری از مواد ساختمانی مانند خاک و چوب و بتن شده است.و دارای ویژگی های زیر می باشد :
–    این دیوار پوش سبک می باشد.
–    نصب این دیوارپوش آسان می باشد و بر روی همه سطح ها نصب می شود.
–    این دیوارپوش در مقابل سرما و گرما عایق خوبی می باشد و همچنین در مقابل رطوبت مقاومت خوبی دارد.
–    این دیوارپوش دارای تنوع زیادی در طرح و رنگ می باشد.
–    این دیوارپوش در مقابل ضربه مقاوم می باشد.

دیوار پوش های سلولزی:

این دیوار پوش با نام های تجاری مختلف در بازار موجود می باشد و دارای طرح های گوناگونی می باشد.

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *