خانه / کاتالوگ / مقالات / مقالات متفرقه / شش نکته برای موفقیت در خرید مبلمان جدید

شش نکته برای موفقیت در خرید مبلمان جدید

photo_2016-05-29_22-48-37

اگر تا به حال از مدل مبلمان های متنوع و با کیفیت های مختلف استفاده کرده اید به خوبی متوجه این مطلب شده اید که جدای از کیفیت و زیبایی مبلمان، رعایت نکات دیگری نیز برای داشتن مبلمان زیبا و چشم نواز لازم است تا بتواند دکوراسیون داخلی منزل شما را تحت تاثیر قرار دهد.
اگر قصد خرید مبلمان جدید برای منزل خود دارید ما را در ادامه نیز همراهی کنید.

♦️قوانینی برای خرید مبلمان جدید :

?۱- محل قرار گیری مبلمان :
برای گام اول باید به مکان قرار دادن مبلمان جدید خود بیاندیشید و متناسب با آن مکانمبلمان خود را تهیه کنید. مثلا شما قصد دارید مبلمان جدید خود را در اتاق نشیمن قرار دهید طبیعی است که در اتاق نشیمن ممکن است شما ساعات طولانی را بر روی مبلمان به تماشای تلویزیون مشغول شوید و یا مشغول خواندن روزنامه و حرف زدن با سایر اعضای خانواده باشید. در این حالت بهتر است مبلمانی راحت با نشیمن نرم مناسب برای ساعات طولانی استفاده شما باشد تا شما را خسته نکند. ضمن اینکه باید توجه بسیاری به اندازه ابعادمبلمان نسبت به مکان قرار گیری آن داشته باشید زیرا بزرگی و یا کوچک بودن مبلمان می تواند برای شما مشکلات بسیار بزرگی را به وجود آورد.

photo_2016-05-29_22-49-14

۱-محل قرار گیری مبلمان

۲- اجسام دکوراتیو:

♦️به اجسام دکوراتیو و توجه کنید ممکن است مدل مبلمان جدید شما را مجبور به تغییر
تمام تزئینات منزل خود کند که این امر از نظر اقتصادی نمی تواند برای شما خوشایند باشد.

photo_2016-05-29_22-50-18

۳- پرده و فرش:

♦️هیچگاه مبلمان جدید خود را بدون توجه به رنگ و مدل پرده و فرش منزلتان انتخاب نکنید. زیرا پرده و فرش ارتباط بسیار عمیقی با مبلمان برقرار می کنند و عدم هارمونی مناسب بین این سه میتواند خرید شما را با شکستی جدید رو به رو کند.

photo_2016-05-29_22-51-08

۴- زمان تغییر مبلمان:

♦️در هنگام خرید مبلمان جدید به مدت زمان استفاده از مبلمان خود نیز توجه نمایید اگر از آن دسته افرادی هستید که سالیانه و یا هر دو سال یکبارمبلمان خود را تعویض می کنند بهتر است سراغ مبلمان هایی با قیمت کمتر بروید تا راحتتر بتوانید مبلمان خود را تعویض کنید.

photo_2016-05-29_22-51-38

۵- امکان تعویض روکش مبلمان:

♦️در هنگام خرید به قابلیت تعویض روکش مبلمان نیز توجه کنید این امر باعث می شود شما به راحتی بتوانید مبل های خود را شسته و نو گردانید.

photo_2016-05-29_22-52-07

۶- بدانید چه می خواهید:

♦️قبل از اینکه پا به فروشگاه مبلمان بگذارید بهتر است دقیقا بدانید که چه می خواهید زیرا با ورود به فروشگاه و دیدن مبل های متفاوت ممکن است در انتخاب مبل متناسب با دکوراسیون منزلتان سردرگم شوید.

درباره ی admin

همچنین ببینید

افزودن یک شیء روشن

در اتاق نشیمن خانه نیت برکاس در شیکاگو، صندلی های بامبو طلایی با کوسن های ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *