خانه / خدمات / کابینت MDF / کابینت ایرانی جدید با طرح های مدرن و شیک

کابینت ایرانی جدید با طرح های مدرن و شیک

کابینت ایرانی جدید با طرح های مدرن و شیک

طراحی و ساخت مدل کابینت ایرانی متناسب با فرهنگ و سلیقه ایرانیان نقش مؤثری در زیبایی دکوراسیون آشپزخانه های ایرانی دارد. تفاوت در طرح ها و متریال های مورد استفاده در کابینت آشپزخانه اگر چه باعث پیشرفت های مناسبی در جهت زیباتر شدن دکوراسیون آشپزخانه گشته است اما به همان میزان نیز افراد مختلف را در انتخاب طرح، رنگ و متریال ایده آل برای کابینت آشپزخانه با مشکل رو به رو کرده است. ما در ادامه بیست مدل کابینت ایرانی جدید و مدرن که با طرح های متفاوت و متریال های محبوب ایرانیان اجرا شده اند را برای الگوبرداری و کمک به شما در انتخاب کابینت مناسب دکوراسیون آشپزخانه تان قرار داده ایم.

Iranian-cabinet-model-18 Iranian-cabinet-model-20 Iranian-cabinet-model-21 Iranian-cabinet-model-22

از جمله کابینت های محبوب مورد استفاده در آشپزخانه های ایرانی، کابینت هایی با متریال ام دی اف و متریال هایی وابسته به صنایع چوبی می باشند که با تنوع طرح ها و رنگ های متفاوت جلوه ای ویژه به دکوراسیون آشپزخانه می بخشند. در اکثر آشپزخانه های امروزی میزان فضای ذخیره سازی کابینت ها اهمیت فوق العاده ای دارد زیرا تنوع لوازم مورد استفاده در آشپزخانه در سال های اخیر، افزایش قابل توجه ای داشته است و همین امر باعث می شود در کنار ایجاد فضاهایی در میان کابینت ها برای قرار گیری ماکروفر، هود، ماشین رخت شویی، یخچال و…، نیاز به ایجاد فضاهایی در داخل کابینت ها برای نگه داری لوازم گوناگون آشپزی، ظروف غذا و نیز لوازم تزئینات و… باشیم.

Iranian-cabinet-model-4 Iranian-cabinet-model-11 Iranian-cabinet-model-12 Iranian-cabinet-model-13

عکس های کابینت ایرانی جدید با طرح های مدرن و شیک:

Iranian-cabinet-model-31 Iranian-cabinet-model-51 Iranian-cabinet-model-61 Iranian-cabinet-model-71

در ادامه بیست مدل کابینت ایرانی جدید و متفاوت را برای شما قرار داده ایم تا با الگوبرداری از آن ها ایده های جدیدی برای طراحی و ساخت مدل کابینت شیک و دوست داشتنی در آشپزخانه منزلتان بدست آورید.

Iranian-cabinet-model-81 Iranian-cabinet-model-91 Iranian-cabinet-model-101 Iranian-cabinet-model-110

قبل از سفارش مدل و طرح کابینت آشپزخانه باید محل قرار گیری لوازم خانگی درون آشپزخانه را مشخص نمایید. جایگاه یخچال، ماکروفر، هود، اجاق گاز و… هر یک به تنهایی نقش مهمی در چیدمان و طرح کابینت آشپزخانه شما دارند. امیدواریم با مشاهده عکس های مدل کابینت ایرانی ایده و الگوهای مناسبی برای کابینت آشپزخانه تان یافته باشید.

Iranian-cabinet-model-111 Iranian-cabinet-model-121 Iranian-cabinet-model-131 Iranian-cabinet-model-141

درباره ی admin

همچنین ببینید

kabinet – 02

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *